BİZ KİMİZ?

Pırlanta Kasap
Quality Meat

HAKKIMIZDA

Firmamiz 1964 tarihinde Çemberlitaş Fatih'te kurulmuş olup halen aynı yerinde Barkın Erdem tarafından işletilmektedir. Toptan ve perakende satış yapmaktayız. Etlerimiz helal kesim olup Gönen'de bulunan kendi çifliklerimizden temin etmekteyiz. Büyükbaş ve küçükbaş et ve et ürünleri bulunmaktadır. Otel, restaurant, ev ve işyerlerine sipariş almaktayız.

1964 yılında Fatih'te kendine ait bir kasap dükkanı açan Erdem ailesi lezzet dağıtmasıyla başladı Pırlanta Kasap'ın öyküsü. Lezzet, kalite ve hizmetin sorumluluğunu taşıyan babasından 2007 yılında işleri devralan yeni nesil butik kasap Barkın Erdem aynı kaliteyi ve hizmeti devam ettirmektedir.

Pırlanta Kasap

DANA ETİ HARİTASI

Başlıca protein kaynağımız olan et, beslenme kaynaklarımızın temel yapı taşlarından biri. Tek başına ızgara, kızartma, fırın gibi pişirme yöntemleri ile tüketilebilecek et bölümleri olduğu gibi daha az maliyetli olan kısımları ile türlü sulu yemek pişirmek ve yemeğin tadını bir anda arttırmak mümkün.

Dana Eti Haritası
Kasap Eti Fiyatları
Pırlanta Kasap

Çemberlitaş

Ekmek fırından, et kasaptan alınır. Vatandaşlarımız etlerini kasaptan aldıkları takdirde daha ucuza et yiyeceklerdir.Referanslarımızı İncelemek için Tıklayın!